Kopfbereich

Logo

 • O nás - AOP Orphan
  Obrázek prezentace snímků

  O nás - AOP Orphan

  Společnost AOP Orphan se od svého založení před 15 lety zabývá hledáním inovativních řešení pro vzácná onemocnění. Dnes je AOP Orphan evropským průkopníkem v oblasti vzácných onemocnění.

 • Pacienti a jejich příbuzní
  Obrázek prezentace snímků

  Pacienti a jejich příbuzní

  Pacientům se vzácnými onemocněními se často nedostává dostatečné podpory. AOP Orphan našla možnosti, jak řešit potřeby těchto pacientů, a je ráda, že jim může poskytovat individualizovanou terapii.

 • Odborníci
  Imagebild für Fachkreise

  Odborníci

  V části pro odborníky z oblasti lékařství můžete nalézt aktuální informace o produktech, terapeutických oblastech a přehledy studií pro jednotlivá témata. Můžete se přihlásit přes AOP Orphan Account Service, nebo se registrovat pomocí hesla u DocCheck.


Hauptinhalt

Průkopník v oblasti vzácných onemocnění

AOP Orphan je jednou z prvních společností, které v Evropě vstoupily do sektoru vzácných onemocnění, a dodnes zůstává průkopníkem v této oblasti. AOP Orphan jakožto specialista na vzácná onemocnění vyvíjí, vyrábí a distribuuje inovativní řešení v následujících terapeutických oblastech: hematologie a onkologie, kardiologie a plicní lékařství, neurologie, psychiatrie a metabolická onemocnění. Dnes je AOP Orphan aktivní i v mezinárodním měřítku a s poměrem exportu přibližně 70 % se stala vedoucí společností v tomto odvětví.

Aktuality

Firma AOP Orphan Pharmaceuticals AG dnes oznámila, že získala selisistat, vysoce selektivní inhibitor SIRT1, který v experimentálních studiích naznačil potenciál...

An interview with Dr Rudolf Widmann, CEO and Dr Christoph Klade, CSO about the current status of Vienna, Austria as a Research & Development base, its specifics,...